Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jaskrawe usta, czyli jak dobrać kolor szminki do karnacji?


Intensywnie zarysowane usta to trend, który króluje w ostatnim czasie. Jaskrawa szminka może wspaniale podkreślić Twoje usta  lub... zepsuć nawet najpiękniejszy makijaż. Dlatego kluczową kwestią jest dobór odpowiedniego jej cienia. Fiolet, czerwień czy koralowy? W dobrze dobranej szmince liczy się jednak więcej, niż tylko jej kolor. Istotną rolę odgrywa odcień karnacji.

 

 

1. Cera jasna, zimny jej odcień

 

 

Do takiej karnacji najlepiej pasuje szminka w odcieniach zimnego różu z lekką domieszką niebieskiego. Usta zyskają wibrujący kolor, a jednocześnie nie będą kontrastować z odcieniem karnacji.

 

 

2. Cera jasna, ciepły odcień karnacji

 

 

Do ciepłego i jasnego typu cery idealne wpasują się szminki w kolorach pomarańczowej czerwieni i ciemnego koralowego, . Ich aplikację należy zacząć od środka dolnej wargi, gdyż właśnie tam najszybciej ściera się kolor. Następnie należy przesuwać szminkę w stronę kącików ust.

 

 

3. Cera średnia, zimny odcień karnacji

 

 

Taka cera doskonale czuje się w towarzystwie szminek w kolorze jaskrawej ceglastej czerwieni oraz innych głębokich czerwonych barwach. Takie kolory szybko i skutecznie pomogą rozjaśnić chłodną karnację.

 

 

4. Cera średnia, ciepły odcień karnacji

 

 

Taka karnacja może w pełni korzystać z najmodniejszego koloru sezonu jakim jest jaskrawy koralowy. Na tle średniej, złotej cery wygląda on oszałamiająco!

 

 

5. Cera oliwkowa

 

 

Posiadając taką cerę wystrzegaj się kolorów z domieszką niebieskiego, gdyż będą one kłócić się z Twoją karnacją. Sięgnij za to do szminek w odcieniach pomarańczowej czerwieni.

 

 

6. Cera ciemna, zimny odcień karnacji

 

 

Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką tego typ cery wybieraj szminki w kolorze głębokiego fioletu. Doda on ciemnej, ale zimnej cerze odpowiedniej głębi.

 

 

7. Cera ciemna, ciepły odcień karnacji

 

 

Taka cera to marzenie większości kobiet! Jej właścicielki mogą wybierać w zasadzie dowolne odcienie szminek. Bardzo wyraziście będą na ustach wyglądać kolory zawierające zarówno zimne jak i ciepłe domieszki. Nie zapominaj jednak, aby zawsze nakładać tyle warstw szminki lub błyszczyka, ile pozwoli na uzyskanie pełnego poziomu krycia.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt