Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jak pielęgnować długie włosy?Długie włosy to bez wątpienia atrybut kobiety. Jeżeli są lśniące, gęste i zadbane przyciągają wzrok mężczyzn oraz przyczyniają się do zazdrości u kobiet.  Nie od dziś wiadomo, że aby włosy były naprawdę piękne trzeba je długo zapuszczać, a wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. A jeszcze trudniej przychodzi utrzymanie ich w dobrej kondycji. Jak więc zapewnić odpowiednią pielęgnację włosom? Poznaj kilka sprawdzonych rad od Oriflame. 


Przede wszystkim należy zrezygnować z suszenia włosów, gdyż przyczynia się to do rozdwojenia końcówek oraz do ogólnego osłabienia struktury włosa. Jeżeli nie jest możliwa całkowita rezygnacja z suszarki, należy ją stosować jak najrzadziej oraz wybierać tryb najchłodniejszego strumienia powietrza. Warto również korzystać z suszarki wyposażonej w specjalny jonizator chroniący przed nadmiernym przesuszeniem. Na włosy negatywnie wpływa także prostownica, dlatego ją także warto schować na całe tygodnie do szuflady. A jeżeli już po nią sięgniemy należy spryskać włosy ochronną mgiełką. Długie włosy bardzo często mają rozdwojone końcówki i wówczas musimy je obciąć. Aby uniknąć ponownego obcinania wmasuj we włosy jedwab lub specjalne odżywki do końcówek. Dobrym pomysłem jest także maseczka z serii Oriflame hairX Restore Therapy  odżywiająca włosy.


Włosy są wizytówką kobiety, właśnie dlatego powinnyśmy o nie dbać z szczególną troską. Jeżeli odpowiednio o nie zadbamy, z pewnością odwdzięczą się nam swoim blaskiem i zdrowym wyglądem. 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt