Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Zadbaj o włosy na lato


Słońce sprawia, że nasze włosy płowieją, tracą swój blask i zaczynają się łamać. A szczególnie, gdy są cienkie i suche. Dlatego należy stosować nawilżające maski i preparaty ochronne. Dlaczego jednak włosy latem stają się jaśniejsze i wyraźnie zniszczone oraz bardziej suche? Wszystkiemu winna jest melanina, a raczej jej brak. Działa ona jak naturalna tarcza chroniąca włosy przed słońcem. Im więcej melaniny, tym skuteczniejsza ochrona. Dlatego też włosy ciemne są znacznie bardziej odporne na działanie promieni UV niż włosy blond, rozjaśniane, farbowane czy siwe. 
 
Weź słońce pod włos!

W walce z promieniami UV na pomoc przychodzą kosmetyki do włosów z filtrami. Dobre produkty oprócz filtrów zawierają składniki nawilżające, odżywcze i regulujące, np. ceramidy, witaminy A, B,E,F,H, olej z jojoba, kolagen morski czy olejek makadamia. W ciągu słonecznego dnia dobrze mieć pod ręką mgiełkę w sprayu – należy spryskiwać nią włosy regularnie co kilka godzin lub po każdym wyjściu z kąpieli. 

Pielęgnacja włosów po powrocie z plaży
 
Kiedy po męczących godzinach spędzonych na plaży wracasz do domu dokładnie umyj włosy i skórę głowy szamponem ze słonecznej serii. Następnie nanieś regulującą odzywkę – pamiętaj jednak, aby rozprowadzić ją na same włosy a nie na skórę głowy, gdyż w ten sposób przyśpieszysz produkcję łoju. Do mycia użyj ciepłej wody. Ona łatwo usunie tłuszcz i resztki kosmetyku. Jednak do płukania znacznie lepiej sprawdzi się chłodna woda, gdyż zamyka łuski włosa. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt