Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Dopasuj makijaż do koloru tęczówek


Nakładając makijaż najczęściej dobieramy kolory pod kątem naszej całej stylizacji. Zazwyczaj sięgamy także po cienie w kolorze do barwy tęczówki, a jest to nie najlepszy pomysł. Wręcz przeciwnie, taki dobór kolorów tylko przygasi spojrzenie. Jakie zatem kolory wybierać, aby makijaż nie tylko współgrał z naszą stylizacją, ale także dodawał nam blasku i podkreślał naturalną barwę oczu? Przekonaj się sama. 
 
 
Posiadając piękne, niebieskie oczy, podkreślisz je stosując w makijażu barwy harmonijne do koloru niebieskiego. A konkretnie mowa o barwach zieleni, różu i fioletu. Natomiast, jeżeli marzy Ci się mocniejszy efekt, sięgaj po kolory najbardziej kontrastujące z barwą tęczówki. Doskonale uwidocznisz swoje oczy, gdy na powieki nałożysz kolor pomarańczowy. Jego alternatywą jest kolor żółty, brązowy i szary. Masz zielone oczy? W takim razie spektakularny efekt uzyskasz stosując kolor czerwony. Jednak taki kolor jest dość ekstrawagancki, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować jego łagodniejszą wersję czyli mocy róż lub twarzową purpurę. Piwne tęczówki podkreśli brąz lub koralowy i brzoskwiniowy odcień pomarańczu. Jeżeli jednak wolisz mocniejsze podkreślenia, używaj koloru fioletowego, niebieskiego lub czarnego. Czerń sprawdza się zawsze, niezależnie od koloru tęczówki. Oczy brązowe doskonale się prezentują przy akompaniamencie odcieni złota i pomarańczu. Chcąc zaś uzyskać mocniejszy akcent, skontrastuj brąz tęczówki z odcieniami niebieskimi. Proponujemy także zieleń i szarość, które także znakomicie pasują do brązowych oczu. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt