Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jakich produktów spożywczych unikać, aby nie dać się cellulitowi?


Cellulit. Jeden z głównych wrogów kobiety. Nikomu nie trzeba go przedstawiać. Problem z nim mają zarówno kobiety młode jak i również te dojrzałe. Pomimo, iż znane są główne przyczyny jego powstawania, to jednak nie zawsze jesteśmy pewne jakie produkty wybierać,a których unikać, aby nasza dieta była odpowiednia. 
 
 
Dieta antycellulitowa
 
 
Tego typu dieta oparta jest na żywności lekkostrawnej. Nie zawiera ona substancji i pożywienia, które wraz  z uwarunkowaniami genetycznymi oraz trybem życia miałyby doprowadzić do powstawania tej niechcianej przez kobiety przypadłości. Jakie produkty konkretnie wybierać? Przede wszystkim sięgajmy po produkty zawierające w sobie witaminę C, obecną w owocach i warzywach, takich jak pomarańcze, kiwi, kalafior czy papryka. Nie należy również stronić od kaszy czy owoców morza, zawierających w sobie kwasy tłuszczowe omega-3. 
 
 
 
Czego unikać?
 
Istnieje kilka  głównych produktów zaliczanych do czarnej listy w walce z cellulitem, a należą do niej: alkohol, kawa, białe pieczywo, sól, a także lubiane fast foody, chipsy, słodycze, tłuszcze zwierzęca oraz węglowodany. Unikać należy także potraw smażonych czy produktów wysoko przetworzonych zawierających w sobie konserwanty i sztuczne barwniki. 
 
 

Co zrobić, gdy cellulit już się pojawił?
 
W takiej sytuacji polecamy produkty z serii Oriflame. Jednym z nich, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem jest Antycellulitowy żel do ciała Optimals z kofeiną i ekstraktem z liści lotosu. Zadbaj o swoją skórę na wiosnę, aby już latem cieszyć się pięknem swojego ciała. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt