Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Otwórz się na wiosnę, czyli wiosenny makijaż


Wiosna to czas, kiedy ciemne kolory i mocne podkłady należy schować głęboko do szuflady. Znacznie lepiej sprawdzi się tu naturalny, jasny makijaż. Jest on doskonały dla każdej kobiety bez względu na wiek. Nie tylko odmładza, ale również nadaje lekkości i uroku każdej kobiecie. 
 
 
 
 
Sekret tkwi w szczegółach
 
 
 
Wiosenno-letni makijaż oparty jest na dobrze dobranych kosmetykach oraz kolorach. Należy też ograniczyć ich ilość. Mniej znaczy więcej. Po kilku godzinach gruba warstwa podkładu oraz ciemne kolory cieni przytłoczy oraz nada efekt postarzenia się skóry. Zatem należy wybrać kosmetyki lekkie. Zamiast ciężkiego podkładu użyj rozświetlającego korektora ( nałóż go wyłącznie tam gdzie potrzebujesz np. pod oczy). Dodaj do tego sypki puder i delikatny róż na policzki. 
 
 
Ilość czy jakość?
 
 
Jakich kosmetyków jeszcze użyć? Zrezygnuj z ilości i postaw na jakość.  By uzyskać naturalny efekt makijażu, oprócz wyżej wymienionych kosmetyków, użyj dodatkowo mascarę – koniecznie wodoodporną. Doskonale sprawdzi się w tym wypadku tusz do rzęs The One Lasch Resistance z serii Oriflame. Ta wodoodporna mascara doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, nawet podczas wiosennych, ciepłych deszczów. Oczy możesz podkreślić dodatkowo delikatnie eyelinerem lub kredką do oczu. Najlepiej, jeżeli będzie ona w jasnym, wesołym kolorze. Wisienką na torcie będzie oczywiście błyszczyk lub naturalna pomadka do ust. Podkreśli ona cały urok makijażu. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt