Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Krem na dzień i na noc. Dlaczego warto stosować dwa kremy?


Stosowanie dwóch kremów zarówno na dzień jak i na noc, to nie sztuczka marketingowa koncernów kosmetycznych. To skuteczny sposób na prawidłową pielęgnację skóry. Czym różną się oba te preparaty i dlaczego warto stosować każdy z nich? O tym w poniższym artykule.
 

Krem na dzień, czyli skuteczna pielęgnacja
 
 
Nasza skóra jest narażona w ciągu dnia na wiele czynników w tym stres, szkodliwe działanie środowiska, zanieczyszczenia, promieniowanie UV czy klimatyzacja. Wpływają ona na kondycję oraz wygląd skóry. Kremy na dzień zostały opracowane tak, aby w ciągu dnia skutecznie walczyć z atakującymi cerę wolnymi rodnikami. Poza ochroną, krem na dzień silnie nawilża skórę, która bez właściwej opieki ulega łatwemu przesuszaniu. Natomiast dostatecznie nawodniona trudniej ulega podrażnieniom oraz wolniej się starzeje. Kremy na dzień są również korzystne, gdyż zawierają substancje matujące zapobiegające nadmiernemu błyszczeniu się skóry.
 

Krem na noc, czyli właściwa ochrona
 
 
Noc niezwykle wpływa na regenerację skóry. Dzięki poprawie mikrokrążenia zawarte w preparatach pielęgnacyjnych znacznie łatwiej się wchłaniają, co sprzyja skuteczniejszemu ich działaniu. Kremy na noc są bogatsze w składniki aktywne takie jak mikroelementy, wyciągi roślinne, związki łączące wodę, peptydy oraz witaminy. Krem na dzień nie zawiera aż takiej ilość owych substancji. Wpływa to na intensywne nawilżenie oraz stymulację skóry twarzy.
 
 
 
Jak więc widać, zarówno krem na dzień jak i krem na noc są konieczne. Oba doskonale działają na naszą skórę, ale oba w zupełnie inny sposób. Warto więc zapewnić cerze odpowiednią pielęgnację, aby wyglądać jeszcze piękniej. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt