Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jak dbać o skórę nóg?


Nie każdy wie, że to właśnie nogi są jedną z tych części ciała, które potrzebują nawilżenia najbardziej. Jak zatem odpowiednio dbać o skórę nóg, aby za kilka tygodni móc beztrosko je odsłaniać? Skóra nóg jest szczególnie podatna na przesuszenia. Dzieje się tak ze względu, że posiada wiele gruczołów łojowych, które w innych miejscach tworzą warstwę zabezpieczającą przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Co więcej, skrywając nogi przez większą część w roku, zapominamy o ich odpowiedniej pielęgnacji. 
 
 
 
Peeling to podstawa
 
O peelingu nie należy zapominać, gdyż regularne usuwanie martwego naskórka sprawia, że skóra nóg staje się gładsza i poprawia się jej koloryt. Regularne złuszczanie naskórka wzmacnia także działanie preparatów nawilżających i natłuszczających, gdyż składniki aktywne nie zatrzymują się na martwej warstwie lecz swobodnie wnikają głębiej. 
 
 
Odpowiednia depilacja
 
Na przesuszanie skóry nóg bardzo duży wpływ ma depilacja. Dlatego też pod żadnym pozorem nie należy depilować nóg „na szybko”. Taki zabieg najlepiej wykonać po ciepłej kąpieli, kiedy to włoski i skóra są zmiękczone. Niestety, usuwanie owłosienia w pośpiechu kończy się podrażnieniami, zaczerwieniami oraz przesuszeniem skóry. Aby maksymalnie ograniczyć niepożądany efekt po depilacji, należy wybrać maszynę wysokiej jakości oraz zmieniać ostrza za każdym razem, gdy stracą swoją ostrość. Do usuwania włosków wykorzystaj także pianki i żele, które zmiękczają włoski oraz ułatwiają pielęgnację nóg. Dobre żele do golenia wzbogacone są w kompleks spowalniający odrost włosków. Takie właściwości posiada żel do golenia Silk Beauty z serii Oriflme z proteinami jedwabiu i wyciągiem z orchidei. 
 
 
Nawilżanie 
 
Zadbaj o swoje nogi już dziś, aby na zbliżające się letnie miesiące móc je pokazać w pełnej odsłonie. Aby nogi zachwycały pięknem koniecznie trzeba wyrobić w sobie nawyk codziennego stosowania specjalnego preparatu nawilżającego. Dzięki regularnej pielęgnacji Twoje nogi odzyskają piękno i blask. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt