Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jak odpowiednio dobrać podkład do twarzy?


 
Najważniejsze przy doborze podkładu jest rodzaj skóry. Jest to ścisłe przykazanie prawidłowego doboru podkładu. Nie należy kupować podkładu tylko ze względu na markę, którą lubimy, czy dlatego, że lubimy dany odcień, albo co gorsza poleciła nam go koleżanka. 
 
 
Jeżeli, więc zależy Ci na idealnym doborze podkładu na samym początku musisz ustalić typ swojej skóry. Zwróć uwagę czy jest ona sucha, tłusta, mieszania czy może naczyniowa. Dla skóry suchej najlepsze będą podkłady nawilżające, dla cery mieszanej i tłustej – beztłuszczowe, natomiast dla cery wrażliwej – bezzapachowe. 
 
 
Podkłady tłuste są zazwyczaj w formie płynów oraz w sztyftach. Lżejsze mają konsystencję musów.  Jednak rodzaj skóry to nie wszystko. Zwróć uwagę jakie ma ona wady. W sytuacji, gdy zmagasz się z rozszerzonymi porami, nie kupuj ciemnych podkładów. Wybierak raczej te o pół tonu lub ton jaśniejsze od Twojej twarzy. W tym przypadku należy również unikać podkładów rozświetlających. Takie podkłady są sprawdzą się jedynie dla nieskazitelnych cer, gdyż podkreślają wszelkie niedoskonałości skóry. Dla kobiet z przebarwieniami dobrze sprawdzi się podkład z żółtym barwnikiem. Jeżeli masz cerę dojrzałą, po 35 roku życia nie stosuj podkładów matujących. Błyskawicznie wciągają one na wierzch wszystkie zmarszczki. 
 
 
Podczas wybierania podkładu konieczne jest również zwrócenie uwagi na skład podkładu. Dobry podkład nie tylko wyrówna koloryt, ale także zadba o pielęgnację skóry dzięki znajdującym się w nich właściwościach typu minerały, witaminy oraz filtry UV. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt