Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Makijaż w stylu Audrey Hepburn, czyli klasa sama w sobie


 
 
Audrey Hepburn to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych kobiet starego kina. Obecnie aktorka jest legendą naśladowaną przez tysiące kobiet na całym świecie. Jeżeli Ty też podziwiasz styl Audrey, koniecznie przeczytaj ten artykuł. 
 
 
Idealna cera = idealny podkład

Najważniejszym krokiem do stworzenia makijażu w stylu naszej bohaterki jest piękna i jedwabiście gładka cera. Kolor powinien być jednolity, dlatego należy użyć dobrze kryjącego podkładu ukrywającego wszelkie niedoskonałości. Idealnie sprawdzi się w tym przypadku podkład mineralny Giordani Gold Long Wear z serii Oriflame, który będzie stanowił doskonałe tło dla wyraźnie podkreślonych oczu.
 
Dodaj charakter brwiom
 
Szerokie, ciemne brwi to nieodłączny element makijażu Audrey. Brwi stanowią istotny element makijażu oczu, dlatego nie należy zapominać o ich wyrazistym podkreśleniu. Aby uzyskać taki efekt jak Audrey zastosuj zestaw do brwi The One od Oriflame, a uzyskasz pożądany efekt. Nie należy również zapominać o powiekach, a tu w ruch idzie eyeliner. Zacznij od wewnętrznego kącika, gdzie kreska powinna być cienka a wraz z kierunkiem ku skroni, linię należy stopniowo pogrubić. Kreska powinna delikatnie wystawać poza zewnętrzny kącik oka, co nada efekt kociego oka. Perfekcyjny makijaż oka nie może odbyć się bez solidnego tuszu. Wybierz mascarę pogrubiająca i wydłużającą rzęsy, aby nadać im objętości. Przeciągnij rzęsy kilka razy, jednak uważaj, aby nie dopuścić do ich sklejenia. 
 
 
Usta, czyli wisienka na torcie
 
Chociaż usta aktorki były dość pełne, to były optycznie powiększane za pomocą konturówki. W tym celu należy użyć odcienia bardzo zbliżonego do koloru wybranej przez Ciebie szminki. Podczas konturowania ust mocno podkreśl łuk kupidyna i optycznie wydłuż górną wargę, tak aby była trochę szersza od dolnej.  Szminki używane przez Audrey były matowe lub o satynowym wykończeniu. Należy więc unikać nadmiernego połysku. Nasza gwiazda najczęściej używała kolorów czerwieni o dość naturalnym odcieniu. 
 
 
Jak widać makijaż Audrey Hepburn był stonowany, jednak nie brakowało w nim elegancji i seksapilu. Każda z nas może  poczuć się równie atrakcyjnie, co nasza aktorka, wystarczy jedynie opracowanie odpowiedniej techniki oraz dobre kosmetyki.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt