Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Co należy wiedzieć o pędzlach do makijażu?


 
Jak używać pędzli do robienia makijażu? Jak je czyścić i kiedy wymienić? Odpowiedzi na te pytania wcale nie są takie oczywiste. Sprawdź jak prawidłowo korzystać z pędzli. 
 
 
Rynek przepełniony jest różnorodnymi rodzajami pędzli. Różnią się one wielkością, kształtem oraz typem włosia. Warto zakupić dobry pędzel, gdyż dzięki dobrej jakości pędzel pozwala na idealną aplikację kosmetyku. Do wykonania perfekcyjnego makijażu niezbędnych jest 6 pędzli i to jest absolutne minimum.
 
Startujemy!
 
1. Pędzel do podkładu
 
Porządny pędzel ułatwi nałożenie cienkiej warstwy kosmetyku i jego idealne rozprowadzenie nie pozostawiając smug. Taki pędzel powinien charakteryzować się wysoką jakością sztucznego włosia. No właśnie,a  dlaczego nie włosia naturalnego? Bo błyskawicznie wchłonie podkład,  a dodatkowo szybko się niszczy podczas mycia. 
 
2. Pędzel do pudru sypkiego
 
Wybierz pędzel o dużej średnicy i miękkim włosiu. Pędzel powinien być gęsty i wykonany z włosia naturalnego, gdyż taki jest delikatniejszy dla skóry. Należy jednak unikać dużych pędzli, gdyż będzie nim trudno dotrzeć do wszystkich partii twarzy. 
 
 
3. Pędzel do różu i bronzera
 
Tu idealnie sprawdzi się pędzel o średniej wielkości z naturalnym włosiem. Pędzel powinien być skośnie ścięty, półokrągły lub spłaszczony. Rozmiar należy dobrać pod indywidualne oczekiwania. Pamiętaj jednak, że zbyt mały pędzel nie podkreśli w całości kości policzkowych, a zbyt duży uniemożliwi dokładne nałożenie różu.
 
4. Pędzel do cieni do powiek
 
Takie pędzle dostępne są w różnych kształtach, przez co doskonale sprawdzą się w nakładaniu i rozprowadzeniu cieni do powiek i konturowania kształtu oka. Jak ich używać? Zacznij od aplikacji koloru podstawowego przy użyciu pędzelka o szerokiej, ale płaskiej powierzchni. Główny kolor nałóż za pomocą małego, płaskiego pędzelka, który pozwoli na idealne wymodelowanie powierzchni i kontury oka. Jeżeli zaś chodzi o efekt przejścia między kolorami cieni, tu najlepiej sprawdzi się pędzelek płaski o lekko wydłużonym włosiu.
 
5. Pędzel do brwi i eyelinera
 
Taki pędzel charakteryzuje się cienkim, syntetycznym włosiem służący do wykonywania różnej grubości i wielkości kresek na górnej i dolnej powiece. Ponieważ eyelinery są dostępne w postaci płynnej i kremie, pędzelki wykonane są z włosia syntetycznego. Powinny być one sztywne i skośno przycięte. 
 
6. Pędzel do aplikacji szminki
 
Używanie pędzla do ust przedłuża trwałość szminki. Pędzelek powinien być mały, cienki i sztywny. Włosie powinno być sztywne, płaskie w kształcie stożkowatym. Polecany jest również nieco większy, stożkowaty pędzelek, który perfekcyjnie pokryje usta ulubioną szminką lub pomadką. 
 
 
Należy wiedzieć, że jakość pędzli wpływa na trwałość makijażu, dlatego należy wybierać pędzle wysokiej jakości. Aby pędzle służyły długo, należy o nie odpowiednio dbać. Nie jest to skomplikowane, gdyż wystarczy umyć je wodą i mydłem lub szamponem. Następnie pędzel należy wysuszyć tak, aby nie zdeformować włosia. I gotowe! Szybko, perfekcyjnie, pięknie!
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt