Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Walentynkowy makijaż


 
 
Główną rolę w walentynkowym makijażu odgrywają usta w ognistej czerwieni. To właśnie one, odpowiednio pomalowane, zwracają na sobie główną uwagę podczas walentynkowego wieczoru. A więc startujemy :)
 

Zaznacz kontur warg
 
Na początku pokryj usta cienką warstwą pudru, wówczas szminka będzie się znacznie lepiej i dłużej utrzymywać. Następnie starannie obrysuj wargi konturówką, której kolor powinien mieć identyczny jak kolor pomadki, której użyjesz.
 
Pomaluj usta
 
Szminkę należy prowadzić od środka warg w kierunku kącików. Do pomalowanych już ust przyciśnij delikatnie chusteczkę higieniczną, po czym nałóż kolejną warstwę pomadki. Jest to skuteczny trik na utrwalenie makijażu. 
 
Właściwy odcień to podstawa
 
Przy wyborze pomadki należy sugerować się odcieniem swojej karnacji. Warto pamiętać, że chłodne barwy ( malinowa czerwień czy burgund) idealnie pasują do jasnych karnacji. Natomiast kolory ciepłe takie jak koralowy idealnie harmonizują się z ciemniejszą skórą.

Czas na makijaż oczu
 
 
Rozświetlenie powiek. 
 
To pierwszy krok w drodze do profesjonalnego makijażu. Na początku przypudruj skórę linii rzęs, aż po łuk brwiowy. Zabieg ten utrwali utrzymanie się cieni. Powieki pomaluj srebrzystym opalizującym kolorem. Przeciągnij go aż po łuk brwiowy. Twoje spojrzenie zyska wówczas świeżość i blask. 
 
Namaluj kreskę. 
 
Namaluj kreskę na górnej powiece czarną kredką, rozpoczynając linię od wewnętrznego kącika oka. Następnie delikatnie ją rozetrzyj, dzięki czemu efekt będzie bardziej naturalny. Na samym końcu podkreśl rzęsy ulubioną mascarą. 
 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt