Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Męska pielęgnacja-kobiece wyzwanie.


 
Ten artykuł polecamy wszystkim Paniom, które troszczą się o swojego mężczyznę. Czasy, w których „brzydka płeć” nie przywiązywała wagi do swojego wyglądu dawno odeszły do lamusa. Dziś każdy szanujący się Pan dba o swój wizerunek, dlatego warto zapoznać się z kilkoma poradami.
 
 
Pielęgnacja włosów
 
U 40% mężczyzn powyżej 35 roku życia włosy zaczynają się przerzedzać. Aby powstrzymać wypadanie włosów należy stosować odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. Jeżeli chcesz zminimalizować wypadanie włosów, oprócz szamponu warto stosować preparaty stymulujące porost włosów. Należy jednak pamiętać, aby nie stosować kosmetyków do stylizacji, gdyż obciąży to włosy.
 
Worki pod oczami
 
Podpuchnięte i podkrążone oczy spowodowane są różnego rodzaju czynnikami. Od skłonności genetycznych, przez poziom nawilżenia, aż po dietę. Skóra wokół oczy jest wyjątkowo wrażliwa i cienka, dlatego wymaga szczególnej troski. A najlepszym sposobem jest na to głęboko nawilżający krem oraz – co równie ważne- 7-8 godzinny sen.
 
Wrastanie włosków po goleniu
 
To bardzo częsty problem wielu mężczyzn. Aby zapobiec wrastaniu włosków stosuj peeling do twarzy, który oczyści pory skórne oraz powstrzyma zatykanie się mieszków włosowych zrogowaciałymi komórkami naskórka. Czyste mieszki włosowe spowodują wzrost włosa we właściwym kierunku. Dla Panów z bujnym zarostem polecamy szczoteczkę do oczyszczania twarzy.
 
(Nie) twarzowe Zmarszczki
 
Podstawą jest właściwe nawilżenie skóry, gdyż sucha jest bardzo podatna na pojawianie się zmarszczek. Najlepszym rozwiązaniem jet używanie kosmetyków z filtrami SPF, pomagające skórze walczyć z przedwczesnym starzeniem.
 
Zapach to wizytówka
 
Gdzie nakładać perfumy, aby utrzymywały się przez cały dzień? Do odpowiednich obszarów w brew pozorom nie są miejsca za uszami. W rzeczywistości perfumami należy spryskać się tam, gdzie temperatura ciała jest nieco niższa. Najlepiej więc spryskaj górną część klatki piersiowej, by zatrzymać zapach pod ubraniem uaktywniający się przy każdym ruchu ciałem.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt