Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Makijaż do pracy- szybki i trwały!


 
W pracy spędzamy mnóstwo czasu, dlatego makijaż jaki wykonujemy rano musi przetrwać cały dzień, aby ciągle wyglądać pięknie i  świeżo. Podstawą do tego są oczywiście dobre kosmetyki, jednak sama technika makijażu jest równie ważna. Jak więc wykonać taki makijaż?
 
 
Gdy wstajesz wczesnym rankiem i pogania Cię czas, każda chwila się liczy, dlatego makijaż powinien zajmować jak najmniej czasu. Do tego wystarczy kilka dobrych kosmetyków, które sprawią, że make-up będzie perfekcyjny. Na początku konieczne jest nawilżenie skóry, aby makijaż dobrze się na niej trzymał. Jeżeli na Twojej twarzy widnieją pewne niedoskonałości zamiast kremu nawilżającego użyj delikatnego podkładu nawilżającego, który zamaskuje wszelkie defekty. Cienie pod oczami potraktuj jasnym korektorem. Rozświetli on tą część twarzy, z którą problem ma wiele kobiet. Ulubioną maskarą wytuszuj dokładnie rzęsy, natomiast na policzki nałóż delikatny róż lub podkreśl je bronzerem. Na usta nałóż ulubiony balsam lub błyszczyk do ust, który odpowiednio nawilży wargi. Pamiętaj, aby do makijażu wykonywanego do pracy nie używać zbyt intensywnych kolorów. Jeżeli nie możesz się obejść bez eyelinera lub kredki do oczu, użyj tej, która nie jest w intensywnym tonie. Wykonaną nimi kreskę delikatnie rozetrzyj pędzelkiem, tak aby linia nie była zbyt intensywna. W makijażu postaw na jasne kolory, unikaj mocno czerwonych szminek oraz ciemnych cieni.
Bardzo ważnym elementem w makijażu jest odpowiedni manicure, gdyż paznokcie są Twoją wizytówką. Powinny być one krótkie lub średniej długości. Co do ich oprawy, to najlepiej sprawdzi się klasyczny francuski manicure lub lakiery o jasnych barwach. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt