Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Odkryj na nowo sekret makijażu kredkami


 
Sezon karnawałowy trwa, dlatego warto w tym czasie pozwolić sobie na ciekawe triki makijażowe. Nowym trendem są kredki! Możesz się nimi umalować szybko, nawet jeżeli brakuje Ci wprawy. Chociaż przyjęła się ogólna zasada, że bez cieni ciężko o dobry make-up, my obalamy tą teorie. Może i paletka cieni wygląda pięknie, ale nie każda z nas  wie jak odpowiednio z niej korzystać, a w efekcie ograniczamy się do korzystania z dwóch bezpiecznych kolorów. Natomiast z kredkami jest inaczej. Nie osypują się oraz możemy zachować wygodniejsza kolejność nakładania makijażu.
A teraz konkrety...Przygotuj twarz.
Nałóż podkład, następnie utrwal go pudrem. Nie pudruj jednak od razu policzków, zrób to dopiero po nałożeniu różu. Następnie użyj rozświetlacza w kamieniu i nałóż go na czoło, brodę i czubek nosa. Dalej zajmij się brwiami. Ułóż szczoteczką włoski, po czym podkreśl je kredką i znowu przeczesz. 
 
Przjdźmy do policzków....
 
Użyj do tego grubej kredki. Wystarczy nią raz pociągnąć od szczytu policzka w kierunku czubka ucha. Następnie należy delikatnie rozetrzeć kreskę palcami lub gąbką do nakładania podkładu. Na końcu wystarczy lekko przypudrować skórę, a powyżej linii różu nałożyć odrobinę rozświetlacza. 
 
Czas na cieniowanie powiek
 
Narysuj grubą kreskę wzdłuż górnej linii rzęs. Dorysuj jeszcze odchodzące od niej kreski, które będą biegły ku górze w lekkim nachyleniu w kierunku zewnętrznego kącika. Na końcu wystarczy tylko rozetrzeć rysunek, zaczynając od wewnętrznego do zewnętrznego kącika na kształt kociego oka. Można do tego użyć gąbki umieszczonej na końcu kredki. Nie należy zapominać o cienkiej kresce umiejscowionej wzdłuż linii dolnych rzęs. 
 
Podkreśl kolor warg
 
Szminka w kredce ma bardzo kremową konsystencję, poza tym dobrze kryje oraz nie przesusza warg, dlatego doskonale nadaje się na chłodne dni. Większość z takich szminkowych kredek jest błyszcząca, nie ma więc potrzeby traktowania ust dodatkową warstwą błyszczyku. Przed nałożeniem szminki, można obrysować granice ust konturówką. Stosując proponowane triki, z pewnością zakochasz się w kredkach na nowo.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt