Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

6 trików na powiększone oczy


 
Sylwester już za pasem, dlatego warto tego wieczoru wyglądać wyjątkowo. Z pomocą nadchodzą sprawdzone techniki powiększenia oczu. Sprawdź na co należy zwrócić uwagę podczas malowania, aby pogłębić spojrzenie.
 
 
1. Cieniowanie
 
Aby uzyskać optycznie większe oczy trzeba kierować się zasadą obrysowania oprawy oczu ciemnym kolorem. Uzyskasz to aplikując ciemniejszy cień (od tego na ruchomej powiece) w załamanie i powyżej załamania górnej powieki. Należy zacząć od zewnętrznego kącika ( i tu nasycenie powinno być największe) rozcierając cień i kierując się w wewnętrzną stronę oka. Nie nakładaj cienia na całej linii załamania, tylko zakończ jego aplikację na wysokości źrenicy.
 
2. Dolna powieka
 
Dolna powieka jest często zapominana, a jest to błędem. Cieniowanie zacznij od zewnętrznego kącika i zakończ na wysokości źrenicy. Całość należy dokładnie rozblendować, aby efekt nie był sztuczny i karykaturalny. Do dolnej powieki użyj tych samych cieni co do górnej.
 
3. Linia wodna
 
Otwórz optycznie swoje oko stosując beżowej kredkę na linię wodną. Ten trik świetnie sprawdza się nie tylko na noc sylwestrową, ale również dla osób wyglądających na wiecznie niewyspanych.
 
4. Wewnętrzny kącik
 
Dopełnieniem makijażu jest rozświetlenie wewnętrznego kącika. Użyj do tego rozświetlającego koloru lub odbijającym światło brokatem. Dobrym rozwiązaniem jest w tym przypadku matowy cień w wanilinowym lub szampańskim odcieniu, jaśniejszy korektor, rozświetlacz, lub ta sama kredką, którą wcześniej potraktowaliśmy linię wodną. 
 
5. Kocia kreska
 
Taka klasyczna kreska idealnie zagęści linię rzęs. Co więcej, jeżeli poprowadzimy kreskę według naturalnego kształtu oka i dodamy do niej na koniec tzw. Jaskółkę skutecznie zaakcentujemy oko. Zacznij więc od prowadzenia  kreski zaraz nad źrenicą oka. Kreska zaczynająca się w wewnętrznym kąciku może lekko zmniejszyć oko. 
 
6.  Rzęsy
 
Wisienką na torcie są rzęsy. Mocno wytuszowane świetnie podkreślą oczy . Warto jeszcze pokusić  się na użycie zalotki ( koniecznie przed malowaniem rzęs!). podczas malowania zwróć szczególną uwagę, aby dobrze rzęsy rozczesać oraz pozbyć się z nich ewentualnych grudek. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt