Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Zastąp chirurga plastycznego różem do twarzy


 
Róż jest nieocenionym przyjacielem kobiety. Ożywia cerę i przybliża kształt buzi do idealnych proporcji. Jednak każda twarz jest inna, więc każda twarz wymaga odpowiedniego potraktowania różem. 
 
 
Twarz okrągła
 
Wysokość oraz szerokość twarzy są zazwyczaj równe. Twarz o takim kształcie charakteryzuje się pełnymi policzkami, ale jednocześnie wydaje się dosyć płaska. Jeżeli chcesz, aby wyglądała na szczuplejszą, a rysy na bardziej wyraziste, zastosuj pewne triki. Przede wszystkim użyj lekko spłaszczonego pędzla o ściętym miękkim włosiu. Zacznij nakładać róż na twarz od połowy ucha, po czym posuwistym ruchem rozprowadź go ku dołowi, aż do kącika ust. Linia koloru powinna być szersza pod kością policzkową. Różem ( użyj do tego różu do policzków The ONE Illuskin z serii Oriflame) należy lekko potraktować również skronie.
 
Twarz kwadratowa
 
Mocna, szeroka szczęka oraz szerokie czoło, sprawiają, że rysy twarzy wyglądają lekko męsko. Dlatego w takich przypadkach tym bardziej warto skorzystać z różu. Kosmetyk należy rozprowadzić na środki policzków i przeciągnąć go skośnie od kości żuchwy po skrzydełka nosa. Pamiętaj, żeby nie malować okrągłych rumieńców, gdyż zamiast upiększyć twarz, jedynie wyeksponujesz niechciane kształty. 
 
Twarz Podłużna
 
Jeżeli masz długą i wąską twarz, a Twoje czoło jest wysokie, konieczne jest optyczne poszerzenie i skrócenie. Konieczne jest więc nakładanie różu szybkimi i krótkimi ruchami pędzla, które tworzą poziome linie. Najlepiej, gdyby zaczynały się przy nosie i sięgały aż do boków buzi. Linie powinny ułożyć się w taki sposób, aby najszersze były przy zewnętrznych krawędziach twarzy. Uzyskasz dzięki temu efekt optycznego poszerzenia buzi. 
 
Twarz trójkątna
 
taki układ twarzy porównywalny jest do kształtu serca. Czoło natomiast jest szerokie, broda spiczasta, a kości policzkowe wystające. Takie ostre rysy oczywiście się zniweluje za pomocą niezastąpionego różu. Użyj do tego szerokiego, lekko zaokrąglonego pędzla. Potraktuj nim miejsce poniżej kości policzkowych, ukośnie do uszu. Róż, najlepiej w ciemnym odcieniu, nałóż na boki czoła i na czubek brody. Pozwoli to zwęzić oraz skrócić wystające części ciała. I gotowe! 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt