Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Najczęściej popełniane błędy podczas pielęgnacji skóry twarzy.


 
 
Zauważyłaś ostatnio, że Twoja cera jest szara i pozbawiona blasku? A może masz problem z wypryskami i łojotokiem? Być może powodem tego jest nieodpowiednia pielęgnacja. Zobacz, co zrobić, aby znowu cieszyć się piękną i zdrową skórą. 

1. Sekundowy demakijaż
 
Demakijaż wykonywany w biegu jest bardzo częstym problemem wielu kobiet. Kiedy wieczorem po ciężkim, długim dniu konieczna jest dokładne i długotrwałe oczyszczenie skóry nie każda kobieta ma na to ochotę. A szkoda, bo to jest podstawą do skutecznej pielęgnacji. Bywa, że korzystamy z preparatów do demakijażu, które pozostawiają na skórze resztki kosmetyków wraz z brudem, potem i sebum. W takiej sytuacji skóra traci blask, a także staje się szorstka i matowa. Co w takim razie zrobić? Wystarczy zainwestować kilka swoich minut do dokładnego oczyszczenia twarzy. Pamiętaj, że oczyszczona skóra łatwiej przyjmuje aktywne składniki z produktów do pielęgnacji. 
 
2. źle dobrany preparat do demakijażu
 
Stosuj preparaty, które są przeznaczone właśnie do demakijażu, gdyż pozwolą one dokładnie pozbyć się podkładu, cieni czy maskary. Dobrym rozwiązaniem są preparaty w postaci olejku, które są skuteczniejsze niż mleczko czy żel. 
 
3. Brak toniku
 
Nie należy zapominać o toniku, gdyż jest on najlepszym przyjacielem naszej cery. Pozwala on nie tylko na usuwanie pozostałości po makijażu, ale również odświeża skórę i przywraca jej odpowiednie pH.

4. Nieodpowiednio dobrany krem
 
Krem jest konieczny do codziennej pielęgnacji. Zawiera on bogate składniki, które są źródłem odżywczych substancji, których potrzebuje nasza skóra. Warto pamiętać, że zauważalny efekt działania kremu jest widoczny po około 5 tygodniach stosowania.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt