Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Skuteczne porady czyli jak przechowywać kosmetyki oraz jak o nie dbać?


 
Dbanie o porządek w kobiecej kosmetyczne przypłacane jest krwią i potem. Kosmetyki, przede wszystkim te do pielęgnacji twarzy, wymagają wyjątkowego traktowania. Zanieczyszczenia gromadzące się na kosmetykach są szkodliwe dla skóry i zamiast nas upiększać, mogą zaszkodzić. Dlatego bardzo ważny jest sposób w jaki przechowujemy tego rodzaju produkty.
 
 
Kontroluj stan opakowania

Jeżeli zauważysz pęknięcie na opakowaniu lub brakuje na nim nakrętek, jak najszybciej przełóż produkt do zastępczego pojemnika. Może być to buteleczka czy paleta w zależności od kosmetyku. Bardzo dobrym rozwiązaniem w tego typu sytuacjach są podróżne zestawy znajdujące się w każdej drogerii. Należy pamiętać, że jeżeli produkt nie jest przechowywany w oryginalnym opakowaniu, jego termin ważności znacznie się skraca. Co jest ważne, w przypadku pokruszonego pudru lub cieni tracą one swoje właściwości poprzez dostanie się do nich powietrza.
 
Jakie miejsce jest idealne do przechowywania kosmetyków?
 
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kosmetyk, a najlepszym przyjacielem kosmetyku jest... suche i zaciemnione miejsce. Dobrze w tym przypadku sprawdzi się schowek lub organizer czy kuferek znajdujący się oczywiście z dala od kaloryfera. Pędzle oraz kredki do oczu umieszczaj w łatwych do czyszczenia słoiczkach. Trzymaj je pionowo, włosiem do góry. Natomiast po ich umyciu połóż je w pozycji poziomej , tak aby woda nie spływała do trzonka pędzla. Pamiętaj także o czyszczeniu kosmetyczki czy kuferka. Pomogą Ci w tym chusteczki do demakijażu.
 
Jak zwalczyć zarazki zawarte w szmince?
 
Powierzchnia pomadki czy szminki jest idealnym miejscem dla zarazków. Aby się ich pozbyć umieść produkt na całą noc w zamrażalce. Ujemna temperatura wyeliminuje niechciane pasożyty. Jednak zanim ponownie użyjesz szminki, powinna ona wrócić do temperatury pokojowej.
 
 
Pamiętaj, że przechowywanie kosmetyków jest bardzo ważne, jednak często bagatelizowane. Jeżeli zauważysz jakąkolwiek niepokojącą zmianę w kolorze, zapachu czy konsystencji, natychmiast wyrzuć produkt do kosza. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt