Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jak malować rzęsy, aby je maksymalnie wydłużyć?Wydawać by się mogło, z  że malowaniem rzęs każdy sobie poradzi, gdyż to banalna czynność. Otóż nie! Warto zapoznać się z ciekawą techniką tuszowania, która pozwoli uzyskać efekt sztucznych rzęs.
 
Na początku skupmy się na zalotce. Jednak nie jest ona konieczna dla dziewczyn, które zostały obdarowane przez naturę podkręconymi rzęsami. Jednak większości kobiet jest on potrzebny. Produkt ten ma za zadanie rozdzielić oraz podkręcić nasze rzęsy. Najważniejsze w zalotce jest to, aby używać jej na niepomalowanych rzęsach. Inaczej można je uszkodzić a nawet wyrwać. 
Kolejnym etapem jest pudrowanie rzęs. Pewnie nie każda o tym słyszała, ale takie czynności mają miejsce ;) wystarczy delikatnie przyprószyć pudrem rzęsy. Jego elementy otoczą Twoje rzęsy na całej długości, co wpłynie na ich objętość, grubość oraz długość.
 
Czas na malowanie… podczas tuszowania rzęs zacznij od malowania końcówki, a dopiero później od nasady aż po końce. A dlaczego? Ponieważ malując od nasady, krótsze rzęsy sklejają się  z dłuższymi już przy powiece ciągnąc dłuższe do dołu. W taki sposób powstaje zlepek rzęs.  Jednak można tego uniknąć szczotkując po pomalowaniu rzęsy szczoteczką lub suchym pędzelkiem.
Technika zygzakowa. Taka opcja jest znana chyba każdemu, a raczej każdej  taki zygzak pozwala na staranniejsze malowanie rzęs, a dodatkowo pomoże uniknąć sklejania. 
 
Kilka warstw tuszu. Nie należy obawiać się nakładania kilku warstw pod warunkiem, że zanim nałożysz kolejną pierwsza musi być dokładnie sucha. W przeciwnym razie powstaną nieestetyczne posklejane rzęsy, które są wyjątkowo brzydkie i wzbudzają złe skojarzenia.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt