Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Pielęgnacja paznokci.


 
 
Paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Należy o nie wyjątkowo dbać, aby były ozdobą naszej kobiecości. W przypadku pielęgnacji zarówno paznokci jak i ich okolic, należy stosować środki naturalne. Jednak ważny jest również odpowiedni dobór gotowych kosmetyków. Taka mieszanka stosowana regularnie zadziała niesamowicie na wygląd Twoich paznokci. 
 
 
 
Matka natura najlepsza na wszystko
Domowe zabiegi, są często niedoceniane. Bardzo sprawdzonym sposobem na poprawę wglądu paznokci oraz skóry wokół nich jest olejek rycynowy. Działa on kojąco i regenerująco, a dodatkowo wzmacnia paznokcie. Dłonie wraz z paznokciami można smarować na noc i nałożyć na nie bawełniane rękawiczki. Innym skutecznym sposobem jest także oliwa z oliwek z sokiem z cytryny, która nawilża oraz rozjaśnia kolor płytki. To bardzo skuteczny sposób, gdy na paznokciach istnieją ciemniejsze przebarwienia, które pozostały po ciemnym lakierze. Aby paznokcie były w idealnej formie, niezbędna jest jeszcze oczywiście dieta. Powinna być ona bogata w białko, wapń, krzem a także cynk i żelazo. 

 
 
Dobre kosmetyki, to podstawa
Warto stosować dobre kosmetyki, aby zapewnić pełną pielęgnację naszym paznokciom i dłoniom. Dlatego nie należy zapominać o kremie do rąk. Stosuj go codziennie, najlepiej po każdym moczeniu rąk, np. po zmywaniu czy myciu. Taki krem powinien doskonale nawilżać skórę, dlatego proponujemy ochronny  krem do rąk i paznokci SoftCaress z serii Oriflame, który ma właściwości silnie nawilżające, dzięki czemu skóra oraz paznokcie zachowują piękny i elastyczny wygląd. Warto także pamiętać o regularnym peelingu. Wystarczy raz w tygodniu wmasować go porządnie w palce. Nie wpłynie to na uszkodzenie paznokci, a za to skórki wokół nich będą zadbane i miękkie. Jeżeli często malujesz paznokcie kolorowym lakierem, odstaw go na jakiś czas i użyj odżywki, która zregeneruje zmęczoną płytkę paznokcia po intensywnych kolorach. Pamiętaj również, że odżywki oraz wszelkiego rodzaju olejki stosuj nocą. Wówczas działają one skuteczniej i zauważalna jest lepsza poprawa. 
 
 
 
Nałożenie samego lakieru, to zdecydowanie za mało, aby nasze paznokcie były piękne. Podstawą jest ich pielęgnacja. Dlatego regularne dbanie o płytkę paznokci oraz o skórę wokół nich, zapewnią ochronę oraz piękny i zdrowy wygląd. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt