Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jak powiększyć małe oczy?


 
Każda kobieta chce uwodzić spojrzeniem, jednak wydawać by się mogło, że wyłącznie duże oczy zasługują na wiele uwagi-nic bardziej mylnego! Małe oczy także są wyjątkowe, wystarczy tylko za pomocą kilku trików odkryć ich głębię.

Brwi-pierwszy krok do powiększenia oczu
Jak powszechnie wiadomo długość ma znaczenie. Także w przypadku brwi ta legenda jest aktualna. Jeżeli nasze brwi są zbyt małe, to oczy także wydają się wówczas optycznie mniejsze. Ważny jest także kształt brwi. Aby sprawdzić czy Twoje brwi mają odpowiednią długość i kształt użyj do tego pędzelka i przyłóż go do twarzy. Połącz z nim krawędź nosa z zewnętrznym kącikiem oka. W sytuacji, gdy pędzelek zetknie się z końcem Twoich brwi, wówczas świadczy to o idealnych brwiach. Jeżeli jednak nie dojdzie do zetknięcia, wówczas dokładnie i starannie dorysuj brew za pomocą kredki lub cienia do brwi.

Rozświetlenie ma znaczenie 
 
Aby powiększyć oko, bardzo dobrym rozwiązaniem jest rozświetlenie wewnętrznego kącika. Wykorzystaj do tego perłowy cień lub rozświetlacz. Sprawią one odbicie światła oraz optycznie powiększą pokrytą nimi powierzchnię. Nie ma większego znaczenia, który z tych produktów użyjesz, musi mieć on koniecznie jasny kolor ( waniliowy lub jasno-złoty). Zaaplikuj go pędzelkiem lub palcem w miejsce zagłębienia przy wewnętrznym kąciku oka. 
 
Kreski, kreski
 
Innym skutecznym trikiem jest czarna kreska, którą należy nałożyć na górną powiekę. Linię zacznij od 3/4 jej długości i malując ją eyelinerem lub kredką w kierunku zewnętrznego kącika, następnie delikatnie ją pogrub, po czym unieś i wysuń ją poza krawędź oka. Taka kreska wymaga wprawy oraz kosmetyków dobrej jakości. Dlatego należy wybrać te najlepsze. Polecamy więc tusz do kresek Giordani Gold Calligraphy, który dzięki ukośnemu aplikatorowi umożliwia narysowanie idealnej kreski. Nie należy również zapominać o linii wodnej, która najlepiej podkreślić cielistym lub białym kolorem kredki. 
 
Rzęsy na deser
 
Rzęsy są sednem makijażu oka. Powinny być wyjątkowo długie i idealnie podkręcone. Aby uzyskać spektakularny efekt, nakładaj tusz na włoski przy zamkniętej powiece a podczas samego tuszowania unoś je szczoteczką. Takie proste zasady gwarantują wyjątkowe spojrzenie, któremu nikt nie będzie w stanie się oprzeć. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt