Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Dwie twarze makijażu


 

 
Istnieją fałszywe przekonania, że makijaż tylko obciąża cerę kobiety. Nie jest to prawdą, jeżeli stosujemy odpowiednie kosmetyki, dopasowane do naszej skóry. Zadaniem makijażu jest nie tylko upiększanie twarzy, ale również jej ochrona przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak wiatr, mróz, suche powietrze czy promienie UV. Prawdą jest, iż nie tylko kremy ochronne są przyjaciółmi naszej skóry. Również kosmetyki takie jak podkład, puder czy pomadka ochronna również doskonale sprawdzają się w roli sprzymierzeńców.
 
 
Należy zapomnieć o przekonaniach, że makijaż niepotrzebnie obciąża cerę, a także wpływa na powstawanie na niej wszelkich niedoskonałości. Dziś na rynku istnieje wiele kosmetyków opartych na nowoczesnych bazach, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry. Obecne preparaty nie szkodzą naszej skórze, a wręcz wpływają na nią bardzo korzystnie nawilżając i kojąc naskórek, dzięki czemu dłużej pozostaje on nawilżony. Należy jednak pamiętać o głównej zasadzie- makijaż musi być lekki, a jednocześnie bogaty w witaminy i składniki nawilżające. 
 

Bez bazy pod makijaż ani rusz.
Taka baza wpływa niezwykle korzystnie na cerę, gdyż kolorowe kosmetyki przylegają lepiej do skóry, co z kolei sprawia, że makijaż utrzymuje się przez długi czas, nawet podczas intensywnego dnia. Poza tym ułatwia on rozprowadzanie podkładu i tuszuje mankamenty skóry twarzy. A co najważniejsze dla nas- działa on jak silna zapora chroniąca przed wiatrem czy mrozem. W ten sposób naczynka nie są narażone na pękanie a twarz zatrzymuje nawilżenie nawet przez kilkanaście godzin.
 
 
Podkład nie taki zły
Dobry podkład potrafi zdziałać cuda i jest równy kremowi wysokiej jakości. Okres jesienno-zimowy nie powinien wręcz istnieć bez dobrego podkładu. Powinien być on kremowy i stanowić dość gęstą konsystencję. Dzięki takiemu zabiegowi nasza cera nie będzie narażona na wysuszenia. Kosmetyk ten powinien zawierać filtry UV, witaminę B5 oraz witaminę E. Aby Twoja skóra była piękna przez cały rok, a jesienią była dodatkowo chroniona wypróbuj nawilżający podkład Oriflame Ecobeauty, który ma działanie zarówno nawilżające jak i odżywcze. Idealne na tą porę roku.
 
 
Mniej oko na usta
Jesienią i zimą usta są szczególnie narażone na przykre działania atmosferyczne. Zadbaj, aby były stale nawilżone. Przed pękaniem uchronisz je stosując pomadki zawierające filtr UV oraz witaminę E. O tej porze roku unikaj matowych konsystencji, które wysuszą usta i pozbawią je blasku, a co więcej doprowadzą do ich pękania i pierzchnięcia. A przecież żadna kobieta nie może sobie na to  pozwolić. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt