Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jak zadbać o włosy jesienią?


Jesień to pora roku nie przez wszystkich lubiana. Jednak jeżeli chodzi o nasze włosy, ta pora roku nie wpływa na nie niekorzystnie. Gorszym czasem dla włosów jest lato lub zima, natomiast jesienią pielęgnacja włosów nie powinna sprawić większych problemów.
 
Mycie
 
Jesienią temperatury są znacznie niższe, dzięki czemu włosy nie ulegają przetłuszczeniu tak szybko jak latem, dlatego nie ma potrzeby mycia ich codziennie. O tej porze roku warto korzystać z łagodnych szamponów oraz odżywek do mycia, jedynie raz na jakiś czas można potraktować je mocniejszym detergentem. 
 
Suszenie
 
Nasze włosy potrafią schnąć niesamowicie długo szczególnie o tak chłodnej porze roku jaką jest jesień. Dlatego nawet osoby nie pałające uczuciem do suszarek, są zmuszane do ich użycia. Do suszenia włosów bezpieczniej użyć chłodnego nawiewu, który nie spali włosów. Ciepły natomiast potrafi zniszczyć strukturę włosa od wewnątrz, dlatego należy go unikać.  
 
Odżywianie
 
Jesień to bardzo odpowiednia pora roku na regenerację włosów. Spędzając wieczorny, jesienny czas samej w domu, należy go wykorzystać do pielęgnacji włosów. Dlatego po umyciu głowy, należy zastosować odżywczą maseczkę lub olejek do włosów. Szczególnie  w tym przypadku sprawdzi się  Ochronny olejek do włosów Eleo z serii Oriflame, która dzięki witaminie F oraz olejkowi arganowemu nada włosom blask i zdrowy wygląd.
 
Dbanie o włosy od wewnątrz
 
Do uzyskania zdrowych włosów niezbędna jest dieta, która jesienią jest szczególnie istotna. Jesień służy wypadaniom włosów, dlatego należy sięgnąć po wartościowe posiłki. Warto wykorzystać do tego dynię, która jesienią ma swoje pięć minut. Pestki dyni są bardzo zdrowe oraz niesamowicie korzystne dla włosów, ale także cery oraz paznokci. Niezbędne są również inne owoce czy warzywa takie jak jabłka, śliwki, winogrona czy gruszki. Spożywanie ich każdego dnia, z pewnością poprawi kondycje włosa.
 
O włosy warto dbać regularnie, tak aby przez cały rok zachwycały swoim pięknem i witalnością. Stosowanie powyższych rad pozwoli zyskać niepowtarzalny wygląd włosów oraz zadba o ich wewnętrzne zdrowie. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt