Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Jak dbać o skórę jesienią?


Jesień to czas zwiększonych problemów z suchą skórą.  Pozostałości po słonecznym lecie ciążą nad cerą. Prażące słońce, suche powietrze czy różnica temperatur pozostawiły swoje piętno. A jesień to czas zwiększonej pracy skóry twarzy, gdyż jest ona narażona na zimne powietrze, otarcia spowodowane szalikami czy szorstkimi, jesiennymi  swetrami. Wszystko to powoduje suchość i zwiększoną wrażliwość cery.

 

Zastosuj sekret pięknej skóry jesienią

Odpowiednia pielęgnacja, to klucz do sukcesu. Możesz go osiągnąć stosując dobre kosmetyki, dbające delikatną  skórę twarzy. Specjaliści radzą aplikowanie preparatów  natłuszczających w postaci kremów, emulsji oraz maści zawierających wazelinę, lanolinę i parafinę. Istotną rolę odgrywają także tłuszcze roślinne zawarte w kremach. Zawarte są one w pestkach winogron, awokado, kiełkach pszenicy oraz migdałach. Dzięki istniejących w nich nienasyconych kwasach tłuszczowych, witaminach oraz związkach sterolowych, zapewniają skórze prawidłowe nawilżenie i odżywienie. Substancje tłuszczowe w postaci ceramidów zawarte w kremach,  pełnią bardzo ważną funkcję, gdyż są podstawowym elementem komórek w naskórku. Dzięki nim zostaje uzupełniona przestrzeń po między komórkami, zapewniając im zwięzłość i elastyczność. Z wiekiem liczba ceramidów spada, po czym konieczne jest ich uzupełnienie. Zawarte w kosmetykach odnawiają naskórek, zabezpieczają przed utratą wody oraz spowolniają proces starzenia.

 

Jesienią kondycja naszej skóry jest znacznie osłabiona, dlatego tak ważne jest jej odpowiednie natłuszczenie oraz codzienna pielęgnacja, którą bardzo dobrze zapewni olejek do twarzy Love Nature z dziką różą  z serii Oriflame. Jego formuła zmiękcza skórę oraz przynosi jej ukojenie po jesiennych wyzwaniach. Jego regularne stosowanie zapewni ochronę na jaką zasługujesz. Zatem przygotuj się na jesień i nie pozwól, aby Cię nagle zaskoczyła. Piękna skóra jest Twoją wizytówką, więc należy ją starannie pielęgnować.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt