Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Co kolor szminki mówi o Tobie?


Kolory. Świat bez nich byłby nudny, szary, nieciekawy. Każdy z nas ma swoje ulubione barwy. Preferencje kolorów mówią o nas wiele. Są one odzwierciedleniem naszego charakteru czy aktualnego stanu emocjonalnego. W otoczeniu naszych ulubionych kolorów szybciej się relaksujemy, odprężamy, natomiast otaczając się barwami, które nam nie odpowiadają stajemy się drażliwi, zestresowani czy zniechęceni. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważną rolę w życiu odgrywają barwy. Warto się nimi bawić, eksperymentować, szaleć. Dajmy się im ponieść, aby poprawić sobie nastrój.

 

A jak wiele o charakterze mówi kolor Twojej szminki? Sprawdź to!

 

Gorąca czerwień

Jeżeli Twój wybór szminki pada na ostrą czerwień oznacza to, że jesteś odważną kobietą, nie bojącą się podjąć ryzyka w życiu. Świadomie podejmujesz decyzje. Jesteś też pewna swojej atrakcyjności oraz lubisz skupiać na sobie uwagę zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jesteś pewną siebie osobą, lub chcesz być za taką uważaną. 

 

Dynamiczny fiolet

Lubisz podejmować samodzielne decyzje. Jesteś osobą twórczą, lubisz eksperymentować w różnych dziedzinach ;) Zależy Ci na bezpieczeństwie emocjonalnym, lubisz też być wsparciem dla innych. Twoja otwartość przyciąga do Ciebie nowych ludzi, a żywiołowość Twojej osoby nie pozwala Ci na nudę. 

 

Uwodzicielski róż

Pragniesz być akceptowana przez otoczenie, potrzebujesz silnego poczucia bezpieczeństwa oraz troski. Twoja delikatność zjednuje sobie ludzi. Otocznie, w którym przebywasz odbiera Cię jako osobę delikatną i spokojną, choć potrafisz wystawić pazurki, gdy ktoś Cię zdenerwuje. 
 

Bezbarwna pomadka

Uważasz, że nie potrzebujesz silnych kolorów dla podkreślenia swojej kobiecości. Stawiasz na naturalność i ochronę. Bywa jednak, że jesteś nieśmiała i nie chcesz wybijać się z tłumu. Lubisz harmonijność i spokój, bez większych szaleństw. Cechuje Cię też indywidualizm oraz niechęć do podążania za aktualną modą. 

 

 A jaki jest Twój ulubiony kolor szminki? Na pewno swój wymarzony znajdziesz w naszej ofercie. Przekonaj się sama. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt