Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Piękne stopy w sześciu krokach


 

Piękne stopy w sześciu krokach

Stopy są bardzo obciążone.  Utrzymują nasze ciało przez wiele godzin dziennie. Warto o nie odpowiednio zadbać, aby czuć się pewnie na co dzień. Aby stopy pięknie się prezentowały nie trzeba korzystać z profesjonalnych gabinetów urody. Nasza domowa łazienka także może stać się salonem odnowy.

 

Krok pierwszy-Kąpiel stóp w wodzie z dodatkiem soli zmiękczającej, kwasu bornego lub zwykłego mydła. Taki niepozorny zabieg odświeży nasze stopy, zmiękczy twardy naskórek i odpowiednio przygotuje do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Krok drugi-Pozbądź się twardego naskórka za pomocą tarki do stóp. Ważne jest, aby tej czynności nie powtarzać codziennie, gdyż skóra zacznie intensywniej narastać. Taki zabieg najlepiej wykonywać raz w miesiącu. W końcu co za dużo to niezdrowo.

 

Krok trzeci-obcinanie i piłowanie paznokci. Istotną rzeczą w tej czynności jest to, aby paznokcie obcinać prosto. Nie należy wycinać brzegów, ani tym bardziej ich zaokrąglać. Może to spowodować wrastanie paznokci, co jest bardzo nieprzyjemne oraz niezdrowe.

 

Krok czwarty-Stopy należy potraktować kremem do codziennej pielęgnacji. W zależności od kondycji stop oraz od indywidualnych preferencji zastosuj krem, który odpowiada Ci najbardziej. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów: kremy nawilżające, złuszczające, do skóry podatnej na potliwość oraz do skóry pękającej. W przypadku, gdy skóra jest bardzo popękana np. po okresie zimowym, skorzystaj z bardzo popularnej metody. Na noc posmaruj stopy kremem najlepiej z mocznikiem i załóż skarpetki. Następnego dnia stopy będą miękkie, wypoczęte i zregenerowane. Odzyskają świeżość i naturalną gładkość.

 

Krok piąty- Jeżeli Twoja skóra stóp ma skłonność do potliwości użyj odświeżającego dezodorantu do stóp Feet Up. Pozbędziesz się w ten sposób nieprzyjemnego zapachu i uczucia dyskomfortu.

 

Krok szósty-piękne stopy to także paznokcie. Pomaluj paznokcie na intensywny kolor odpowiedni do koloru skóry. Podkreślisz w ten sposób jednocześnie i zdrowe stopy i piękne paznokcie. Warto bawić się kolorami. Wybierz taki, w którym poczujesz się pewnie. Stopy zasługują na odrobinę relaksu, dlatego warto poświęcić im trochę czasu.

           

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt