Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Najczęstsze grzechy podczas modelowania brwi


Według niektórych kobiet brwi nie zawsze stanowiły ważny element twarzy. Jednak od jakiegoś czasu zauważalna jest większa świadomość tego, że brwi należy podkreślać, nadawać im odpowiednią formę, aby dodały charakteru naszej twarzy. Jednak nie zawsze poprawie wykonywane są zabiegi poprawiające ich wygląd, wręcz zadawana jest im wielka krzywda.
 
 
Grzeech numer 1-Nieodpowiedni kształt brwi
 
Podczas depilacji brwi należy unikania unoszenia brwi do góry, gdyż po ich opuszczeniu okazuje się, że efekt który chcieliśmy uzyskać jest odwrotny. Za dużo wyrwanych włosków w nieodpowiednim miejscu sprawia, że brwi stają się cienkie. Wyrywaj tylko te włoski, które znajdują się poza naturalną linią brwi. W rzeczywistości zaledwie małą  ilość niechcianych wosków należy usunąć.
 
 
Grzech numer 2-rozstawienie brwi
 
 Zbyt szerokie wygląda nienaturalnie a wręcz śmiesznie. Początek brwi powinien zaczynać się tam, gdzie…się zaczyna czyli w jego pierwotnym położeniu! Nie przesuwajmy linii brwi, nie depilujmy tych włosków na siłę, tylko zostawmy je tam gdzie są. Najczęstsza linia określająca ich położenie znajduje się na równi z wewnętrznym kącikiem oka, a więc nic skomplikowanego.
 
 
Grzech numer 3-zwężanie brwi 
 
Warto również pamiętać o tym, aby nie zwężać brwi na końcach. W miejscu za łukiem wyznaczającym środek, należy pozostawić brwi takiej grubości, aby harmonijnie współgrały z ich linią początkową. 
 

Przechodzimy do  tego, co tygrysy lubią najbardziej, czyli do malowania
 
Przede wszystkim nie zmieniaj drastycznie koloru brwi. Użyj kredki z odcieniem zbliżonym do ich naturalnego. Ołówek ma je podkreślić, a nie przytłoczyć. Bardzo dobrym wyborem w tym przypadku jest zestaw do brwi Oriflame beauty, który nada Twoim brwiom odpowiedniego charakteru. Trzeba jednak zapamiętać, aby nie malować brwi przy samych ich początku. Pierwsze włoski należy zostawić nieruszone. Unikniemy wtedy sztucznego efektu. Produkt nakładamy na niecały centymetr od początku brwi i im idziemy dalej w ich głąb, tym nasycenie koloru może być głębsze. Na koniec jeszcze utrwalamy całe brwi żelem modelującym Giordani Gold serii Oriflamei możemy cieszyć się ich pięknem przez cały dzień.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt