Oriflame

rejestracja!

Wstąp do klubu Oriflame!

1

Produkty taniej o 30% marży

Jako konsultantka Oriflame kupujesz wszystkie produkty taniej o 30% marży. Zdecyduj czy sprzedaż je taniej znajomym czy zarobisz na różnicy w cenie katalogowej.
2

Bądź własnym szefem

Sama decyduj o ilości swojej pracy. Chcesz tylko dorobić czy rozpocząć dynamiczną karierę?
3

Korzystaj z programu "Witamy"

Skorzystaj z programu "Witamy" i odbierz nagrody o wartości 235,50 zł. Składaj regularne zamówienia i odbieraj kolejne nagrody!

Formularz rejestracyjny za 0 zł

W razie problemów z wypełnieniem dzwoń 507 093 267
Wpisz swoje imię. Jeżeli posiadasz dwa podaj tylko pierwsze.
Wpisz swoje nazwisko.
Podaj Swój PESEL. Znajdziesz go w Dowodzie Osobistym na stronie z adresem, w prawym górnym rogu.
Wpisz swój adres zamieszkania wraz z numerem domu.
Wpisz swój kod pocztowy. Formularz sam dopisze do niego miejscowość.
Jeżeli widzisz błędną miejscowość możesz ją poprawić.
Wpisz Swój adres e-mail.
Wpisz Swój numer telefonu. Jeżeli podajesz numer stacjonarny - nie zapomnij o kierunkowym.
Imię*: OK form
Nazwisko*: OK form
PESEL*: OK form
Adres*: OK form
Kod pocztowy*: OK form
Miejscowość*: OK form
E-mail*: OK form
Telefon*: OK form
Wysłanie formularza oznacza akceptację regulaminu Oriflame oraz postanowienia Polityki Prywatności.

Opalanie pod kontrolą


Opalanie pod kontrolą
 
Chcemy wyglądać pięknie, jednak nie można dla piękna narażać zdrowia. Zażywanie kąpieli słonecznych poprawia koloryt naszej skóry, ale trzeba pamiętać o umiarze. Konsekwencji nadmiernej opalenizny jest wiele. Mogą to być poparzenia słoneczne,  pękająca i przesuszona skóra, liczne przebarwienia oraz zmarszczki. Jednak najgorszym skutkiem nieprawidłowego opalania jest rak skóry-czerniak. Szczególnie na niego narażone są osoby o jasnej karnacji, niebieskich oczach i jasnych włosach. Jak więc połączyć piękny wygląd i zdrową skórę w jednym? Wystarczy przestrzegać podstawowych zasad
 
 
1).Unikanie słońca w godzinach 11:00 a 16;00,ponieważ w tych godzinach słońce mieści się na najwyższym punkcie nieba, przez co promieni słonecznych trafia na ziemię najwięcej i są one najintensywniejsze.
 
 
2).Korzystanie z wysokich filtrów- muszą być one dopasowane do naszej karnacji. Oczywiście osoby z jasną skórą korzystać powinny z najwyższych filtrów, natomiast im skóra jest ciemniejsza, tym filtr jest mniejszy. Ale cały czas tak samo potrzebny. Na rynku dostępne są różnego rodzaju kremy z filtrami UV. Jednym z nich jest Krem ochronny do twarzy i ciała Sun Zone SPF 50   z serii Oriflame, który odpowiednio zatroszczy się o Twoją skórę. Warto go nałożyć 20 minut przed opalaniem aby zdążył się odpowiednio wchłonąć i być gotowy do swojej pracy.
 
 
3).Wody!wody! Picie dużej ilości wody jest konieczne. Organizm podczas upałów traci wodę a wraz z nią cenne składniki dla organizmu np. sód czy wapń. Woda powinna być niegazowana oraz zawierać spore ilości magnezu, sodu czy wapnia. Stanowczo nie warto pić wody smakowej ze względu na dużą ilość cukru.
 
 
4).Noszenie nakrycia głowy to obowiązek w upalne dni. Jednak według kobiet nie jest to kara, lecz bardzo przyjemny trik na upiększenie się choćby pięknym, słomianym  kapeluszem.
 
 
Przedstawione zostały główne przykazania obowiązujące w miesiącach letnich. Jak widać można skutecznie dbać o zdrowie i pozostać przy tym niezwykle atrakcyjną. Sposoby na to są proste, wystarczy się do nich przekonać, aby stały się dla nas przyjemnością , a kosmetyki oriflame z pewnością w tym pomogą. 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części tekstów, zdjęć, grafik, skryptów i innych elementów strony stanowczo zabronione.

Strona niezależnego konsultanta firmy Oriflame. Oficjalna strona firmy Oriflame w Polsce dostępna jest pod adresem www.oriflame.pl

Kontakt